lten

Blog

Kaip segėti megztą sijoną žiemą

Knitted skirt – tai vienas moteriškiausių drabužių, kuris niekada neišeis iš mados. Jį galite segėti ir žiemą, tačiau svarbiausia, kad kojos nesušaltų, todėl pasirūpinkite šiluma. Kojų apsaugą derėtų rinktis labai atsargiai, nes net žaviausios kojos gali atrodyti putlios ir beformės netinkamai pasirinkus kojines. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą sijono ilgį, atsižvelgiant į orą už lango.

Pirmas žingsnis. Reikia pasirinkti megztą sijoną ar megztą suknelę, kurią tikrai ketinate dėvėti žiemą. Rinkitės ilgą megztą sijoną, jei lauke šalta. Šilčiausi šaltam orui yra ilgi megzti vilnoniai sijonai.

Antras žingsnis. Turite susirasti ką nors, ką  nešiosite po sijonu. Storos vilnonės kojinės gali būti mūvimos prie trijų ketvirčių ilgio sijono. Pasiieškokite spalvotų megztų kojinių. Nors geriausios smėlio spalvos kojinės, derančios beveik prie visko.

Trečias žingsnis. Turite apsispręsti dėl batų. Batai aukščiau kelių ar ugg stiliaus aulinukai prie sijono itin tinka. Jeigu nėra šalta, rinkitės žemaaulius batus. Žiemą venkite batų aukštais kulnais. Ypač pavojingas derinys – aukštakulniai ir ilgas sijonas.

Milda Bordeaux kurtas prabangus pūkuoto šilko mezginys

Milda Bordeaux kurtas prabangus pūkuoto šilko mezginys

Ketvirtas žingsnis. Pasirinkite tinkamą viršutinį drabužį, kuri derinsite prie sijono. Ypač gražiai atrodytų marškiniai ilgomis rankovėmis, jie gali būti priderinti prie megztuko ar švarkelio. Taigi ir žiemą galima atrodyti moteriškai ir elegantiškai. Prisiminkite vieną taisyklę: per daug apnuogintas kūnas tokiu metų laiku atrodo ne tik juokingai, bet ir galite pakenkti sveikatai.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/gyvenimo-skonis/grozis/kaip-deveti-sijona-ziema-53-79946

Megzta Sniego Karalienė Vilniaus orouoste
M.a.l.d.a