lten

Blog

Megztų vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymas pateikė neįtikėtinų atradimų

Šiltą ketvirtadienio vakarą įvyko šventinis Mildos Bordeaux kurtų megztų vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymas. Renginio metu buvo pademonstruoti kerinčio grožio drabužiai, kuriais turbūt mielai pasipuoštų daugelis nuotakų.

Dar visai neseniai šiuos drabužius kūrusi dizainerė teigė, kad nors Lietuvoje yra ir daug mezgti mokančių moterų, tačiau tokių, kurios kurtų stilingus drabužius – ne tiek ir daug.

Milda Bordeaux pristatymas„Lietuvoje sutinku daug gerai mezgančių moterų, tačiau stilingus megztus drabužius kuriančių – vienetai. Labai dažnai moterys apsiriboja smulkmėmis ir rankdarbiais, kuriuos po to sunku priderinti, drabužiai atrodo „močiutiški“. Pirmiausiai megzti pradėjau iš reikalo – smarkiai keitėsi svoris ir mano spintoje vienu metu galėjai rasti visų šešių dydžių drabužius. Prie kūno prisitaikantis mezginys tada tapo tikru išsigelbėjimu. Vėliau prasidėjo eksperimentai su skirtingais siūlais ir raštais, pakeitę mano gyvenimą“, – sako M. Bordeaux.
Itin jautrią odą turinti kūrėja prisipažino pūkuotą šilką virš kitų siūlų iškėlusi pirmiausia dėl jo nealergizuojančio prisilietimo, minkštos, besvorės tekstūros bei išskirtinės išvaizdos.

„Pūkuotas šilkas – tai plonas, elastingas ir žvilgantis pluoštas, gaunamas iš Angoros ožkų moherio ir aukščiausios rūšies šilko. Tai vieni brangiausių siūlų pasaulyje, todėl iš jų sukurti rankų darbo drabužiai tiesiog negali būti pigūs, tačiau savo kainą visokeriopai pateisina. Gaminiai iš itališko pūkuoto šilko gali būti nešiojami metų metus ir atrodo kaip nauji – nei pūkuojasi, nei nusidėvi, nei spalva išblunka. Juos jau spėjo įvertinti ir išskirtinumo ieškančios mūsų nuotakos“, – kalba kūrėja.

Milda Bordeaux pristatymasAnot įspūdingus pūkuoto šilko drabužius kuriančios menininkės, megztas drabužis nestorins, jei bus parinktas žmogaus kūno sudėjimui pritaikytas siluetas, raštas, atkreiptas dėmesys į spalvas.
„Kurdama sukneles pastebėjau, kad spalva, kuri tobulai atrodo vestuvių puotoje, yra ne balta, o pastelinė rožinė. Taip pasipuošusi nuotaka tikrąja to žodžio prasme nušvinta. Nors iš pradžių jos nedrįsta, vėliau jausmingai dėkoja už tokį patarimą. Žinoma, visada įsiklausau ir į jų lūkesčius, tada gauni dovaną ir sau – naują derinį, naują mintį, naują rezultatą“, – pasakoja Milda.

Milda Bordeaux pristatymasNors dizainerių kurti drabužiai paprastai reikalauja išskirtinės priežiūros, kalbant apie rankų darbo pūkuoto šilko drabužiams, tai neaktualu – juos galima skalbti tiesiog skalbimo mašinoje, o išdžiūvusius išpurtyti rankomis.
„Tokių drabužių net plauti nereikia dažnai, nes pūkuotas šilkas, kaip ir vilna, valosi patys. Taip pat nesugeria kvapų, todėl visada galima jaustis lyg užsivilkus švarų ir naują drabužį. Jie nesiglamžo, neįpareigoja ir nepririša prie vieno stiliaus – šiuo metu itin žaviuosi megzto pūkuoto šilko suknelių deriniu su odinėmis kelnėmis ir kerzais. Drąsu, gražu ir netikėta“, – užtikrina ji.

Kolekcijos pristatymo akimirkos – naujienų portalo Alfa.lt fotogalerijoje.

Šaltinis: Alfa.lt

Milda Bordeaux - Megztos studijos atidarymas
Svajonė: sukurti beveik nesitepantys ir nesunešiojami drabužiai