lten

Tinklaraštis

M.a.l.d.a

Tą mezginių fotosesijos rytą, anksti ryte, vos tik nubudusi, nusistvėriau knygą apie tikėjimą, dabartį, gyvenimą, išmintį. Skaičiau apie tai, jog turi nepersistengti, jog jei pavargsti nuo savo veiklos, reiškia turi ją paleisti arba atsipalaiduoti ir tik tokiu atveju viskas stosis į savo vietas, nes prievarta, nuovargis ir tik didėjančios pareigos stabdo sėkmę.
Priglaudžiau knygą prie krūtinės, užsimerkiau ir masčiau, jog jei viską paleisiu savieiga, tai kaip čia bus? o ir apskritai – taip įmanoma?
Mintyse sukalbėjau maldą ir prašiau lygiaverčių partnerių, tokių stiprių, jog nuo mano pečių nukristų begalė darbų, leisiančių man nors kiek atsikvėpti.

Turėjome išfotografuoti begalę mezginių ir mintyse pynėsi į vieną dieną sudėtos penkios skirtingos fotosesijų temos. Mintys šokinėjo apie mezginių spalvas, formas, skirtingus stilius ir tūkstančius idėjų. Tik vienam konjako spalvos megztiniui be galo ilgomis rankovėmis, minimalia iškirpte ir neišpasakytu švelnumu neturėjau jokių minčių. Tuščia. Atrodė, jog tas minkštumas savanaudiškai norėtų kabėti parduotuvėje ir nebūti išfotografuotas. Bet mums pavyko ir netgi su kaupu…

Šį kartą komanda buvo iš tiesų pati stipriausia – kiekvienas uoliai ir profesionaliai dirbo savo darbą ir kūrė tokį jausmą, jog jautėsi ne darbas, o didžiulis užsidegimas kurti, siekti ir pasiekti!

AČIŪ:
Vilmantas Morkvėnas [Vilmantas Morkvėnas fotografas] – aukščiausias lygis! 
Jelena Stankaitiene – už grožį, nuoširdumą, uolumą ir daugelį dalykų, kurių net nevardinsiu… esi dieviška!
Karolina Šimkutė [Makeup by Kari] – už profesionalumą! Atlaikėm visą dieną! 🙂

Šiltai,
Milda Bordeaux

Š.v.e.l.n.u.m.a.s...
Milda Bordeaux - Megztos studijos atidarymas