Milda Bordeaux užtikrina, kad produktai prieš siuntimą buvo patikrinti ir atitinka klientų keliamus kokybės reikalavimus.

Pagal LR teisės aktuose nustatytą tvarką, pirkėjas turi teisę grąžinti pristatytas prekes per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu Pirkėjo priimtus sprendimus.

Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos nei pačios prekės, nei jų etiketės. Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, reikia grąžinti ir bet kokį buvusį apsauginį apvalkalą, į kurį buvo įdėtos pristatytos prekės. Visais įmanomais atvejais būtina naudoti originalią pakuotę.

Pirkėjo prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita turi būti pateikiamas raštu, pridedant prekių pirkimą patvirtinantį įrodymą ir atsiunčiant el. paštu info@mildabordeaux.com.

Milda Bordeaux kuria originalius rankų darbo produktus, todėl jie negali būti identiškai vienodi. Prašymas pakeisti suknelę, sijoną ar kitą prekę į tokią pačią tik kito dydžio ar spalvos gali būti neįmanomas. Pirkėjas gali pateikti prašymą pakeisti prekę į panašią iš katalogo. Susisiekite su Milda Bordeaux, kad būtumėte tikri, ar prekės pakeitimas įmanomas.

Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių ir apdraustų siuntų gabenimo tarnybų (pavyzdžiui, UPS, DHL, DPD ir kt.) paslaugomis. Jūs būsite atsakingas už siuntimo išlaidas norint grąžinti prekes. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame.

Pinigai už grąžintas prekes pirkėjui gali būti grąžinti per 5 darbo dienas nuo prekių grąžinimo pardavėjui dienos ir pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas.