Glamūrinių renginių ir žvaigždžių fotografas atskleidžia ko prašo žinomi veidai?

Kaip jie sugeba visada nuotraukose atrodyti tobulai? Ar jie kiekvieną sekundę pozuoja? Turime nuojautą, jog už visų nuostabių žurnalų viršelių, glamūrinių renginių akimirkų ir nepakartojamai akį traukiančių asmeninių nuotraukų slepiasi… Skaityti toliau

http://www.ltlife.lt/news/5157/17/Glamuriniu-renginiu-ir-zvaigzdziu-fotografas-atskleidzia-ko-praso-zinomi-veidai

Milda Bordeaux Zurnalas Laikas Sau

Milda Bordeaux Zurnalas Laikas Sau

Šampano paroda „49 mln…“

Spalio 14 dieną, šeštadienį, jau trečią kartą Vilniuje vyko Šampano paroda „49 mln…“. Joje šampaną pristatė 17 Lietuvos importuotojų, lankytojai turėjo galimybę susipažinti su 43 šampano gamintojų šampanais, o jų buvo – per 170 rūšių.

Milda Bordeaux džiaugiasi, jog šios ištaikingos parodos metu viešnia puošėsi jos kurta suknele puošta perlais ir prabangiaisiais Sophie Hallette nėriniais.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/maistas/naujiena/naujienos/sampano-parodoje-apie-populiaruji-gerima-rimtai-ir-issamiai-1042-866544

Milda Bordeaux knitted dress

Milda Bordeaux knitted dress

Milda Bordeaux knitted dress

Milda Bordeaux knitted dress

 

Delighted to see another satisfied client in luxury knitted dress by @mildabordeaux

Source: 15min.lt

https://www.15min.lt/maistas/galerija/zinovus-ir-smalsuolius-subure-sampano-paroda-133316#galerija/133316/3416116

#morning #lithuania #paris #london #newyork #fashion #passion #designer #creation #style #champagne #exhibition #luxurydress #designerlabel #fashiondesigner #mildabordeaux #press #media @15minlt #happyclient #vogue #harpersbazaar #moteris #stylishwomen #luxurylifestyle #luxurylifestyle #photooftheday #fashionphotography #lifestyleblogger #fashionblogger

Žinomos mamos pasidalijo mintimis apie Motinos dieną

Savaitgalį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ įvyko nemokamas renginys vaikams „Sukurk knygelę mamytei“. Renginys skirtas  Motinos dienai. Jaukioje „Panoramos“ centrinėje aikštėje buvo įkurtos Knygų kūrybos dirbtuvės: vaikučiai piešė savo mamytę, rašė jai mieliausius žodžius, spalvino gražiausias gėles ir sukurtą savo kūrybos knygutę dovanojo mylimai Mamytei! Renginį aplankė ir būrys žinomų mamyčių, kurios pasidalino mintimis apie tai, ką joms reiškia Mamos diena ir kaip ji yra švenčiama jų šeimoje.

Pasak megztų drabužių kūrėjos Mildos Bordeaux, „Mamos diena – tai visada daug ašarų… be abejo, džiaugsmo. Ryte visada randu sūnaus Beno piešinėlį, darbelį ar gėlytę. Miela iki graudumo! Po to manęs laukia mažojo džentelmeno išskirtiniai pusryčiai mylimai mamytei! Kas gali būti nuostabiau? O tada metas aplankyti ir nudžiuginti savo mamą. Su puokšte orchidėjų – mylimiausių mamos gėlių – keliaujame į jos namus. Vaišės, prisiminimai ir, žinoma, gražiausi nuoširdžiausi padėkos žodžiai…“

Milda Bordeaux su sūnumi Benu Mamos šventėje

Milda Bordeaux su sūnumi Benu Mamos šventėje

Skaitykite daugiau: http://stilius.lrytas.lt/karamele/2017/05/08/news/zinomos-mamos-pasidalijo-mintimis-apie-motinos-diena-1063590/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Vestuvės jachtoje arba vestuvinė suknelė tuoktuvėms jachtoje

Megzta vestuvinė suknelė „Vestuvės jachtoje“

Ar leidžiame sau svajoti? Atėjo metas, kai beprotiškas tempas įsuko mus, kaip man atrodo – visus, į nebevaldomą įvykių, pareigų srovę. Mes lekiam, skubam, organizuojam, vis mažiau laiko skiriame sau ir savo artimiesiems bei savo svajonėms.

Kai mane apsėdo suvokimas, kad svajonėms nebeliko laiko, akimirkai sustojau ir tariau stop! Sustok akimirka žavinga, aš atvira svajonėms.

Tikiu, jog saikingas atsipalaidavimas kuria stebuklus 🙂

Taip buvo sukurta ji – megzta suknelė vestuvėms jachtoje 🙂 Kai vestuvės organizuojamos sau ir savo mylimajam…

 

Tapkime atviri svajonėms. Visokioms: realioms ir ne visai, banalioms ir/arba itin rimtoms!

 

Milda Bordeaux Megzta vestuvine suknele

Milda Bordeaux Megzta vestuvine suknele

Šį rudenį labai madingi megztiniai…

Šį rudens bei žiemos sezoną vyrauja lengvučių, kūną subtiliai apnuoginančių megztinių mados. Jūs tikrai rasite tą vienintelį mezginį, kuris jus puoš rudenėjančios gamtos fone.

Šiemet itin madingi sodrūs atspalviai ar elegantiškumo suteikiančios bordo spalvos.

Mezginių kelionę keliaujame su Vilmantas Morkvėnas photography, kuris kiekvieną kartą nustebina profesionalumu ir nuoširdumu. Taip, taip – nuoširdumu. Kuris negaili savęs, sutelkia dėmesį ne tik į darbą, bet ir gerą atmosferą, nuotaiką ir kaip žinia – rezultatą!

Milda Bordeaux Luxury Knitwear

Milda Bordeaux Luxury Knitwear

Megzta suknelė… rožinė…

Niekada nemėgau rožinės spalvos…

Kiek save pamenu, visada atrodė, jog turiu būti neįtikėtinai stipri ir net labai norėdama, neturiu atsakymo iš kur šis atrodymas atsirado. Tik daug vėliau, išgirdau save tariant – aš noriu būti moteris. Išgirdau ir nustebau, ir pradėjau kikenti. Na ir pasisakymas… Vėliau susimasčiau, jog atėjo metas, kai nei interjere, nei rūbuose nebenoriu griežtų formų. Akys pradėjo krypti į visokius raižinius ir man mirk plyšk pradėjo reikėti žydinčių gėlių ir rožinės spalvos. Dabar mano namai skęsta žydinčių gėlių jūroj. Ir jei anksčiau jas statydavau į kampus ar ant lentynėlės, tai dabar jau turiu visą sieną gėlių, virtuvė apstatyta gėlėmis ir visos laisvos vietos tampa gėlių vietomis.

Kaip į mano gyvenimą įsibrovė rožinė spalva, net nežinau, bet meilė šiai spalvai tik auga. Kai moterims pasakoju ir rodau šią spalvą, matau jų akyse spindesį, turbūt jas užkrečiu savo susižavėjimu, o gal joms ji tiesiog graži. Mano giliu įsitikinimu – rožinė spinduliuoja moteriškumą…

Milda Bordeaux Prabangios megztos suknelės

Milda Bordeaux Prabangios megztos suknelės

Š.v.e.l.n.u.m.a.s…

Prieš daugel metų, kai dar beveik nieko nenutuokiau apie mezgimą bei siūlus, įspūdingai mezganti Solveiga man užsiminė, jog tos pačios įmonės siūlai, tos pačios sudėties, bet skirtingų spalvų gali net ir labai skirtis… Tuo metu susimasčiau, jog neįžvelgiu logikos, bet jei taip sako išmanantis žmogus, turbūt taip ir yra.
Dabar jau šventai tuo įsitikinau. Kiekviena spalva neša savo „likimą“. Ir kokio stiprumo buvo mano nusistebėjimas, kai mezgiau konjako spalvos megztinį bei megztą skraistę, populiariuoju pavadinimu „snood“. Nors rudos spalvos ir jos atspalvių, nemeluosiu, nemėgstu, šio mezginio nesinorėjo paleisti iš rankų. Jau ir taip ypatingomis mielumo, minkštumo ir švelnumo savybėmis pasižymintis siūlas mane tiesiog papirko… Dabar nekantriai laukiu atostogų, kurių metu megsiu sau suknelę iš būtent šios spalvos siūlų…
Milda Bordeaux Luxury knitwear

Milda Bordeaux Luxury knitwear

M.a.l.d.a

Tą mezginių fotosesijos rytą, anksti ryte, vos tik nubudusi, nusistvėriau knygą apie tikėjimą, dabartį, gyvenimą, išmintį. Skaičiau apie tai, jog turi nepersistengti, jog jei pavargsti nuo savo veiklos, reiškia turi ją paleisti arba atsipalaiduoti ir tik tokiu atveju viskas stosis į savo vietas, nes prievarta, nuovargis ir tik didėjančios pareigos stabdo sėkmę.
Priglaudžiau knygą prie krūtinės, užsimerkiau ir masčiau, jog jei viską paleisiu savieiga, tai kaip čia bus? o ir apskritai – taip įmanoma?
Mintyse sukalbėjau maldą ir prašiau lygiaverčių partnerių, tokių stiprių, jog nuo mano pečių nukristų begalė darbų, leisiančių man nors kiek atsikvėpti.

Turėjome išfotografuoti begalę mezginių ir mintyse pynėsi į vieną dieną sudėtos penkios skirtingos fotosesijų temos. Mintys šokinėjo apie mezginių spalvas, formas, skirtingus stilius ir tūkstančius idėjų. Tik vienam konjako spalvos megztiniui be galo ilgomis rankovėmis, minimalia iškirpte ir neišpasakytu švelnumu neturėjau jokių minčių. Tuščia. Atrodė, jog tas minkštumas savanaudiškai norėtų kabėti parduotuvėje ir nebūti išfotografuotas. Bet mums pavyko ir netgi su kaupu…

Šį kartą komanda buvo iš tiesų pati stipriausia – kiekvienas uoliai ir profesionaliai dirbo savo darbą ir kūrė tokį jausmą, jog jautėsi ne darbas, o didžiulis užsidegimas kurti, siekti ir pasiekti!

AČIŪ:
Vilmantas Morkvėnas [Vilmantas Morkvėnas fotografas] – aukščiausias lygis! 
Jelena Stankaitiene – už grožį, nuoširdumą, uolumą ir daugelį dalykų, kurių net nevardinsiu… esi dieviška!
Karolina Šimkutė [Makeup by Kari] – už profesionalumą! Atlaikėm visą dieną! 🙂

Šiltai,
Milda Bordeaux